Bramy szybkobieżne to szeroko stosowane bramy z elastyczną kurtyną wykonaną z elastycznego PVC  (polichlorku winylu) zawijaną na wał umocowany w jej górnej części. Z tytułu tej tego rozwiazania bramy szybkobieżne często określa się błędnie mianem bram rolowanych chociaż te należą do innego typu bram.  W zależności od mocy silnika nawet przy bramach o wysokości 3 metrów zwijanie i rozwijanie bramy odbywa się w czasie do 3 sekund.

DynamicRoll

Lubimy montować szybkie bramy rolowane. Tym razem przedstawiamy bramy w wykonaniu wewnętrznym DynamicRoll z systemem samonaprawy.  Oszczędność miejsca montażowego i szybkość otwierania, która usprawnia ruch pieszych i wózków to przeważające powody, dla których bramy szybkobieżne cieszą się zainteresowaniem wśród naszych klientów. Dynamic Roll – to brama szybkobieżna rolowana z systemem samonaprawy zaprojektowana do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki specjalnemu systemowi pionowego prowadzenia płaszcza oraz braku w nim elementów metalowych w przypadku uderzenia, płaszcz wypina się z prowadnic, a przy kolejnym cyklu zostaje samoczynnie wprowadzony w prowadnice. Klasa wiatrowa uzależniona jest od rozmiaru bramy, ale maksymalnie może wynosić 4. Bramy Dynamicroll idealnie sprawdzą się w halach przemysłowych, centrach dystrybucji, magazynach.

Brama sybkobieżna DynamicRoll

Prezentujemy montaż standardowej bramy szybkobieżnej rolowanej DynamicRoll z systemem samonaprawy, który powoduje że przy uderzeniu płaszcz wypina się z prowadnic i po wykonaniu cyklu ponownie wchodzi w prowadnice.

Brama szybkobieżna dynami roll

ECO Motorline

Montaż bramy szybkobieżnej rolowanej ECO Motorline w jednej z hurtowni chemii przemysłowej.  Klientowi zależało na taniej, ale spełniającej wymagania bramie, która wydzieli miejsce do przepompowywania chemikaliów i będzie stanowić barierę przed przedostawaniem się zapachów do innych pomieszczeń. Montaż bramy odbył się sprawnie i szybko a klient uzyskał to czego oczekiwał tanio i szybko.

brama-szybkobiezna-rolowana-motorline-eco

Bramy szybkobieżne do pomieszczeń specjalistycznych

Bramy do sektora spożywczego

Dynamic Roll Food Inox– jest to brama szybkobieżna z systemem samonaprawy, przeznaczona dla sektora spożywczego. Struktura ze stali nierdzewnej INOX jest zaprojektowana tak, żeby uniknąć osadzania się na niej cieczy, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Wszystkie elementy bramy mogą być myte, dzięki czemu brama utrzymuje wysokie standardy higieny w sektorze spożywczym. Brama posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH).

Bramy do chłodni i mroźni
Dynamicroll Frigo1. – brama szybkobieżna rolowana z systemem samonaprawy. Wyposażona jest w 3-warstwowy płaszcz (kurtyna PVC – polietylen ekspandowany – kurtyna PVC), który zapobiega tworzeniu się mostków termicznych, przez co zapewnia ciągłość izolacyjną, a w rezultacie wyklucza tworzenie się oblodzeń. Te cechy sprawiają, że brama idealnie nadaje się do pomieszczeń chłodniczych o niskiej wilgotności powietrza. Dla oddzielenia pomieszczeń o ekstremalnie różnych warunkach termicznych, dla chłodni i mroźni w których temperatura dochodzi nawet do -35 °C idealnym rozwiązaniem jest brama Dynamicroll Frigo 2

Bramy do sterylnych środowisk z różnicą ciśnień

DynamicRoll® CB 230 to brama szybkobieżna rolowana zaprojektowana w celu oddzielenia sterylnych środowisk z różnicą ciśnień. Zwarta struktura z INOX i specjalny system prowadzenia gwarantują niską przepuszczalność powietrza, co pozwala na zastosowanie bramy w pomieszczeniach z kontrolowaną różnicą ciśnień. Innym rodzajem bramy do środowisk sterylnych z różnicą ciśnień jest brama DynamicRoll® CB 125. Brama ta dzięki swojej hermetyczności oraz specjalnemu systemowi prowadzenia gwarantuje kontrolowaną utratę ciśnienia oraz pozwala na prawidłowe dobieranie systemów wentylacyjnych.
Bramy szybkobieżne składane w nadprożu
Brama PACK ® to brama szybkobieżna składana w nadprożu, o konstrukcji samonośnej ze stali ocynkowanej. Kurtyna PCV jest wzmocniona poziomymi prętami stalowymi. Opatentowany system stożkowych prowadnic zapewnia bramie PACK® dobre uszczelnienie oraz odporność na silne podmuchy wiatru. Brama przeznaczona jest do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz i przede wszystkim do dużych otworów. Zaprojektowana jest z myślą o intensywnym i długotrwałym użytkowaniu.